SSS

 
SİPARİŞ ÖNCESİ


Üye olmam gerekiyor mu ?
Evet. Sizin için hazırlanacak olan siparişin sağlıklı bir şekilde takip edilebilmesi için üye olmanız gereklidir. Sosyal medya hesabınızı kullanarak üyeliğinizi hızlı birşekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünlerimizin kalitesi
Üretim sürecinde kullandığımız tüm ürünlerimiz güvenilir markalara ait tereyağı, süt, un ve çikolatalardan üretilmektedir. Özellikle bize en çok sorulan sorulardan birtanesi kullanmış olduğumuz çikolata ile ilgili. Tüm ürünlerimizde 1. Sınıf Belçika Çikolatası Callebaut kullanılmaktadır. Pasta üretimlerimizde özel hazırladığımız pastacı kreması ve çikolata ile iç dolgusu hazırlanmakta, dış kaplaması ise şeker hamuru ile yapılmaktadır. Krem şanti kaplamalı pasta üretimi tarafımızdan yapılmamaktadır.

Ürünlerimiz özelleştirilebilir mi ?
Evet. Web sitemizde görmüş olduğunuz modellere bağlı kalmadan ister beğendiğiniz farklı bir modeli, isterseniz de web sitemizdeki modelleri siparişinize özel olarak değiştirebilirsiniz.

Aynı gün sipariş seçeneği
Maalesef. Ürünlerimiz siparişe göre üretildiği için aynı gün teslimat yapılmamaktadır. Web sitemizden aynı gün teslim edilmesi amacıyla yapılan sipariş talepleri müşteri temsilcilerimiz tarafından iptal edilecektir.

Ödeme ve Kapıda Ödeme
Ürünlerimiz kişiye özel üretim olduğu için Web sitemizde yalnızca Kredi Kartı ve Havale ile ödeme kabul edilmektedir. Kapıda ödeme seçeneğimiz ne yazık ki mevcut değildir.

Teslimat
Ürünlerimiz (Butik Pasta Hariç) Türkiyenin heryerine özel olarak paketlenmiş bir şekilde güvenle gönderilmektedir. İzmir içi Butik Pasta ve diğer ürün teslimatlarımız özel araçlarımızla yapılmaktadır. Dilerseniz kargo ücreti ödemek yerine ürünlerimizi Atölyemizden de teslim alabilirsiniz.

Eğitim
Dilerseniz sizde HF Atölye'de Butik Pastacılık eğitimi alabilirsiniz. Kurs tarihleri, katılma şartları ve kayıtlar için lütfen web sitemiz www.hfatolye.com 'u ziyaret ediniz.

 

SİPARİŞ SONRASI

Sipariş İptal
Siparişinizin üretimine başlanmadı veya siparişinize 48 saatten az bir süre kalmadıysa siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Sipariş Değişikliği
Vermiş olduğunuz siparişinizle ilgili üretim süreci başlamadıysa adet, kişi sayısı, içerik veya ürün konusunda değişiklik yapabilirsiniz. Değişikliklerden doğacak alacak hesabınıza kredi olarak yüklenir, borç ise tarafınıza bir ödeme ekranı gönderilerek tarafınızdan tahsil edilir.

Sipariş Takibi
Siparişinizle ilgili tüm süreçleri (onay, üretim, teslimat) web sitemizde sipariş takibi bölümünden yapabilirsiniz. Aynı ekranda kargo takibinizi de gerçekleştirebilirisiniz.

Sipariş Teslimat
Siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz tarihe bağlı olarak büyük şehirlere 1 gün önce küçük şehir ve beldelere 2 gün önce kargoya verilir. İzmir içi teslimatlarda teslim saatini belirttiğiniz saatler göz önünde bulundurularak hava koşulları, trafik vb. sebepler dışında zamanında teslim edilir.BİR SORUM VAR ?
Sıkça sorulan sorularda paylaştığımız konu başlıkları dışında ekibimize iletmek istediğiniz soru ve sorunlarınız için İletişim Formumuzu kullanabilir veya 0530 829 42 91 numaralı mobil ve 0232 421 74 44 numaralı atölye telefonlarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.Mutlu alışverişler,
HF Ekibi