Hakkımızda

Bilişimci Annenin bebeği için yapmak istediği doğum kurabiyelerinden, eşinin birkaç valiz pasta malzemesini yurtdışından yanında getirmesiyle filizlendi Handenin Fırını. Butik Lezzetlerle uğraşma, kendi işini yapma hayali ile başlayan projemiz, başlangıçta çevremize yeter düşüncesiyle kurulan küçük işletmemizle büyüdü ve  ''Mutlu Anlarınıza Tatlı Lezzetler'' katan bir fırına dönüştü.

Kim bilir ileride belkide bu fırından işimizle ilgili hayalimizdeki diğer düşleri hayata geçirme fırsatları yakalarız.

2012 yılında başladığımız bu lezzet yolculuğunda sizlere Butik Pasta'dan, Macaron'a Çikolata'dan Kurabiye'ye Cupcake'lerden Popcake'lere kadar birçok farklı lezzeti HF Atölyede siparişinize özel taze olarak üretiyoruz. Siparişlerinizi dilediğiniz gibi özelleştirme imkanına sahipsiniz. Ürünlerimiz özel üretim olduğu için birkaç gün öncesinden sipariş vermeniz gerekiyor.

Felsefemiz herzaman müşterilerimize özel ve taze lezzetler sunmak. Butik Pastalarımız sadece İzmir ve çevresine adrese teslimat yapılırken diğer lezzetlerimiz Türkiye'nin heryerine kargo ile güvenli bir şekilde sevk edilmektedir veya Dilerseniz siparişlerinizi Atölyemizden de teslim alabilir bir kahvemizi içebilirsiniz. Mutlu alışverişler,
HF Ekibi