Satış Sözleşmesi

Sitemize üye olmak için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Üye olmadan da mağazamızı gezebilirsiniz ancak alış-veriş yapabilmeniz ve kampanyalarımızdan yararlanabilmeniz için üye olmanız gereklidir.

SATIŞA İLİŞKİN ÖN BİLGİLENDİRME BELGESİ VE SÖZLEŞME METNİ
SATICI'YA İLİŞKİN BİLGİLER

Ünvanı       :  [TYD GIDA] (Bundan sonra  SATICI olarak anılacaktır)
Adresi        : Ilıca Mahallesi Ulaş Sokak No:3 D:1
Tel.            : 0232 4217444
Email         : [email protected]

* Tüketicimiz tüm talep ve şikâyetlerini yukarıda bilgileri açıklanan kuruma iletecektir. 

ÜRÜN BİLGİLERİ: 

Mal/Ürün veya Hizmetin; Türü, Miktarı, Marka/Modeli, Rengi, Adedi, Satış Bedeli ve Ödeme Şekli, aşağıda belirtildiği gibi olup, bu vaatler çerçevesinde üretim yapılmaktadır

Ürünler  : Butik Pasta, Macaron, Kurabiye, Çikolata, Cupcake, Popcake
Satış Fiyatı KDV  : %8  
Kargo Ücreti : 10 TL  
Ödeme Şekli ve Planı : Kredi Kartı ve Havale
Teslimat Adresi : Müşterinin sipariş sırasında belirtmiş olduğu teslimat adres
Teslim Edilecek Kişi : Müşterinin sipariş sırasında belirtmiş olduğu teslimat kişi
Fatura Adresi : Müşterinin sipariş sırasında belirtmiş olduğu fatura adresi

ÜRÜN TESLİMİ

Sözleşme konusu ürün, kural olarak ve normal koşullarda müşterinin vermiş olduğu teslimat süresini aşmamak şartı ile yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak TÜKETİCİ ’ye yani ALICI ’ya veya gösterdiği adresteki 3. kişi veya kuruluşa teslim edilir. Ürünün teslimi hususunda Ürün Bilgileri başlıklı maddede yazan kargo ücreti ALICI tarafından ödenir. Sözleşme konusu ürün, tüketiciden başka bir kişi veya kuruluşa teslim edilecek ise ALICI, ürünün kendisine teslim edileceği 3. kişinin adı–soyadı/unvanı/adresi gibi bilgileri eksiksiz ve yazılı olarak SATICI ’ya bildirmek zorundadır. 

CAYMA HAKKI

TÜKETİCİ ’nin, vermiş olduğu sipariş tarihine kadar ürün ALICI’ya ulaştırılmadığı taktirde TÜKETİCİ cayma hakkına sahiptir.

HÜKÜM 

Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul Ve Esasları Hakkında Yönetmelik uyarınca Tüketici, belgeyi imzalamadıkça mesafeli satış sözleşmesi akdedilemez. İşbu 1 (bir) sayfadan ibaret belge, [SalesDate] tarihinde SATICI tarafından düzenlenmiştir.
Ben Tüketici/Alıcı olarak, İşbu 1 (bir) sayfadan ibaret Ön Bilgilendirme Belgesinde yazan tüm hususları okudum, anladım, kabul ettim ve tüm bu hususları onayladım, teyit ettim. 

Adı- Soyadı : 
E-mail :
Tarih :
İmza :