Güvenli Alışveriş

Handenin Fırını Web sitemizden yapacağınız alışverişte vereceğiniz siparişlerinizin ödemeleri Thawte SSL güvenlik sertifikası ile güvenli bir şekilde gerçekleştirilir.

Ödeme sırasında kullandığınız kredi kartı bilgileriniz hiçbirşekilde web sitemizde tutulmaz, doğrudan banka ile ödeme esnasında bankaya gönderilir ve bankadan gelen onay veya red durumana bağlı olarak sipariş durumunuz sisteme işlenir.

Özellikle Kredi Kartıyla internet alışverişinde en önemli şey alışveriş yaptığınız sitenin güvenirliliğidir. Bu güvenirliliği doğrulamak için lütfen sizde alışveriş yaptığınız sitelerde adres çubuğunda yer alan yeşil kilit anahtarının var olup olmadığına mutlaka bakın. Yeşil anahtar hem sitenin güvenini, hem kişisel bilgilerinizin korunduğunu hem de ödeme yapacak iseniz kredi kartı bilgilerinizin güvence altında olduğunu temsil eder.

Sitemize üye olan, sipariş veren kullanıcılarımızın kişisel bilgileri kimseyle reklam, promosyon veya başka bir amaçla kesinlikle paylaşılmaz. İletişim bilgileriniz kampanya ve özel günlerde sadece size duyuruda bulunabilmemiz için sizin de onayınız olması halinde kullanılır.

Alışveriş yapabilmeniz ve vermiş olduğunuz siparişlerinizin sağlıklı bir şekilde takip edilebilmesi, siparişinizle ilgili soru veya sorunlarınızın giderilmesi için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Dilerseniz üyelik esnasında facebook, instagram veya twitter gibi sosyal medya ile bağlan seçeneğini kullanarak hızlı bir şekilde hesabınızı oluşturabilirsiniz.
 

Mutlu alışverişler,
HF Ekibi