Kurumsal Firmalara Pasta Kursu

Handenin Fırını atölyelerinde bugüne kadar İzmir başta olmak üzere İstanbul, Bodrum, Lefkoşa gibi farklı şehirlerden gelen katılımcılarla Şeker hamurlu butik pasta yapımı, naked cake, cupcake, macaron ve kurabiye yapımı ve süslemesi üzerine birçok pastacılık kursu gerçekleştirdik.

Atölyemizin kişi kapasitesi gereği bugüne kadar maksimum 3 kişi olarak düzenlediğimiz kurslarımızı  sizlerden gelen grup aktivite taleplerini karşılayabilmek ve kurumsal firma çalışanlarına da workshop düzenleyebilmek için daha geniş kapasiteye sahip anlaşmalı atölyelerde gerçekleştireceğiz.

Kurumsal Pasta Kursu

Çalışan motivasyonunu yükselterek mutlu çalışan ve verimli iş sağlamak amacıyla iş yerinde veya anlaşmalı atölyelerimizde grup çalışmaları yaparak öncelikle bayan çalışanların daha sonra erkek çalışanlar ve/veya onların eşlerine kurs imkanı sağlayabilirsiniz. Katılımcılar eğlenceli ve keyifli vakit geçirirken pastacılıkla ilgili püf noktaları da öğrenecekler. Kurumunuza özel bir etkinlik düzenleyebilmemiz için kişi sayısı ve kurs seçenekleri hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm kurslarımız hakkında da detaylı bilgiye İzmir Pasta Kursu adresinden ulaşabilirsiniz.

Kurslara katılan kişiler, yaptıkları ürünleri beraberinde götürücek ve aynı zamanda kursla ilgili katılım belgesine sahip olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir